Nejlépe oblékané celebrity 2007 !!!

31. července 2008 v 10:05
K nejlépe oblékaným ženským celebritám světového showbyznysu letošního roku patří podle časopisu People Beyoncé Knowlesová, Jennifer Lopezová a Gwen Stefaniová. Mezi muži je pak vkus vlastní třeba Davidu Beckhamovi, Johnnymu Deppovi, Bradu Pittovi a Georgi Clooneymu.
NEW YORK - Špatně si letos co do stylu nevedly ani Katie Holmesová, Penélope Cruzová, Jessica Bielová, Cameron Diazová, Drew Barrymoreová či Reese Witherspoonová.
Mezi nejšmrncovnější páry se zařadili Brad Pitt a Angelina Jolieová, ale také Halle Berryová a Gabriel Aubry či Eva Longoriová a Tony Parker.

Nejhorší je Janet Jacksonová

Ve zvláštní britské sekci bodovaly za svůj smělý a nečekaný styl Victoria Beckhamová, Kate Mossová, Emma Watsonová a Kate Middletonová.
Naopak módních faux-pas, na něž by bylo lépe zapomenout, se letos podle People dopustily Sienna Millerová a Avril Lavigneová. Na červeném koberci se prý nejhůře vyjímaly kreace Janet Jacksonové a Kirsten Dunstové.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/15/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama